Domy nad miedwiem
Domy nad miedwiem

OSIEDLE KRYSZTAŁOWE

Opis osiedla

Osiedle Kryształowe położone jest w miejscowości Morzyczyn, w sąsiedztwie jeziora Miedwie oraz parku leśnego w centralnej części województwa zachodniopomorskiego. Wyjątkowa lokalizacja zapewnia łatwy i szybki dojazd do aglomeracji miejskich (20 minut do centrum Szczecina, 10 minut do centrum Stargardu Szczecińskiego i 2 godziny do Berlina). W okolicy osiedla znajdują się: przedszkole i szkoła, biblioteka, przystanek autobusowy, stadnina koni, restauracje, mini ogrody zoologiczne, place zabaw i inne.
 
Naturalne piękno otaczającej przyrody sprawia, iż Osiedle Kryształowe najczęściej wybierane jest przez osoby poszukujące spokoju z dala od wielkomiejskiego zgiełku oraz szukające bezpiecznego miejsca dla swojej rodziny. Ukształtowanie i powierzchnia otaczającego terenu oraz infrastruktura jeziora Miedwie umożliwiają z kolei zarówno beztrosko spędzone chwile w gronie najbliższych, jak i aktywny wypoczynek: biegi, rowery, windsurfing, katesurfing, kajakarstwo, żeglarstwo, pływanie, nurkowanie, skateboarding czy Nordic Walking.
 
Do największych atrakcji regionu należy oryginalnie zagospodarowany teren przy jednym z najczystszych oraz największych jezior w Polsce. Do Państwa dyspozycji jest między innymi nowo wybudowana promenada o długości 2 kilometrów, molo o długości 150 metrów oraz niepowtarzalny amfiteatr, przypominający swoim kształtem wyłaniający się z wody żagiel.
 
Osiedle Kryształowe jest inwestycją realizowaną jako kompleks 76 domów jednorodzinnych wolnostojących. W skład oferty wchodzi 13 różnych projektów domów o powierzchni od 73 m2 do 205 m2, które zbudowane są na działkach od 380 m2 do 2300 m2 w różnych konfiguracjach wykończenia: stan ZERO, stan surowy otwarty, stan surowy zamknięty, stan surowy zamknięty z pełnym wykończeniem, stan deweloperski, stan wykończony "pod klucz". 
 
Atutem Osiedla Kryształowego jest również zorganizowa pełna infrastruktura osiedla, w tym ulice dojazdowe do domów wraz z poboczem i chodnikami. Dla podniesienia walorów estetycznych zostały nasadzone rośliny ozdobne w pasach zieleni ulic osiedlowych.