Jeśli tu trafiłeś to znaczy, że poszukujesz sejfu z montażem w Krakowie. Na wstępie dobrze abyś wiedział że nie tylko sklepy z Krakowa umożliwiają dowóz sejfu do tego miasta. Dzisiaj praktycznie każde sklepy w Polsce po zakupie oferują transport w dowolne miejsce nawet na całym świecie. Oczywiście nie wszystkie oferują transport w cenie zakupu, a transport w odległe miejsca może być drogi. Ale jeżeli kupujesz w polskim sklepie internetowym, to prawie pewne jest że transport do Krakowa często będzie w cenie zakupu, lub nie będzie bardzo drogi.

Jakie sejfy mogę kupić z dostawą do Krakowa?

Tak naprawdę ograniczeniem jest tylko twój budżet. Wiadome jest że sejfy niespecjalnie ciężkie nie będą drogie w transporcie. Mowa tu o sejfach powiedzmy do 50 kg. Te często wysyłkę mają w cenie zakupu.

Cięższe sejfy dostarczane są do klienta na paletach, lub często przywozi je firma która od razu montuje je na miejscu. Oczywiście usługi montażu i takiego transportu czasami sporo kosztują, ale gdy kupujemy sejf za 20 000, czy 30 000 zł to koszt transportu i montażu w wysokości 1500 – 2000 zł zdaję się niewysoki.

Popularne sejfy w Krakowie

Generalnie najwięcej sejfów w Krakowie, jakie sprzedają się bez problemu to są sejfy typowe do domu. Czyli sejfy Kraków montowane do ściany lub podłogi, uwadze około 40 – 50 kg, do przechowywania gotówki, biżuterii, czy cennych drobiazgów lub pamiątek.

Oczywiście nie brakuje też sejfów specjalnego przeznaczenia takiego jak sejfy na broń, ognioodporne, czy naprawdę duże i ciężkie sejfy często z wagą w okolicach 500 kg.

Wniosek nasuwa się jeden że w Krakowie kupisz każdy sejfy jaki tylko będzie idealny do twoich potrzeb. Oczywiście wierzymy, że masz wiedzę ku temu by kupić dokładny dopasowany produkt, a jeśli nie to zawsze zostaje pomoc sprzedawców